Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Grono pedagogiczne
w roku szkolnym 2021/2022

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Anchimowicz Barbara Dyrektor, W-f
2. Wakoń Monika Wicedyrektor, J. polski, Etyka
3. Iwaniec Halina J. polski, J. rosyjski
4. Michalska Magdalena J. polski
5. Borowska Elżbieta Matematyka
6. Osińska Ewa Matematyka, Fizyka
7. Klimczuk Joanna Historia, WOS
8. Rogalska Alicja Chemia, Biologia
9. Gumienny Albin Informatyka
10. Drozda Marzena Technika, Biblioteka, Edukacja dla bezpieczeństwa, Plastyka, Informatyka
11. Obst Jolanta J. angielski
12. Wojciechowska Anna J. angielski
13. Suska Agnieszka J. angielski
14. Barlińska Dorota Bibliotekarz, MCI, J. polski
15. Baranowska Monika Matematyka
16. Sokół – Dobrzańska Barbara Plastyka, Muzyka, Doradztwo Zawodowe
17. Stachowska Beata Religia, Wychowanie do życia w rodzinie
18. Marciniak Jolanta Religia, Informatyka, Wychowanie do życia w rodzinie
19. Miszczuk Wojciech W-f
20. Stafijowski Dariusz W-f
21. Szafiński Julian W-f
22. Sowa-Zduńczuk Agnieszka W-f, Informatyka, Przyroda
23. Pilipczuk-Oliwiak Patrycja Logopeda, Rewalidacja
24. Berezowska Elżbieta Psycholog
25. Łydzińska Małgorzata Pedagog szkolny
26. Chmiel Ewa Edukacja wczesnoszkolna
27. Mazur Anna Edukacja wczesnoszkolna
28. Kozłowski Waldemar Edukacja wczesnoszkolna
29. Fanczak Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
30. Żyszkowska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
31. Farian Agata Edukacja wczesnoszkolna
32. Kisiel - Tałaj Iwona Edukacja wczesnoszkolna
33. Branewska Katarzyna Nauczyciel wspomagający
34. Sroka Alicja Nauczyciel wspomagający
35. Surma Anna Nauczyciel wspomagający
36. Prus Iwona Nauczyciel wspomagający
37. Szmagalska Teresa Nauczyciel wspomagający
38. Rudnik Edyta Nauczyciel wspomagający
39. Pióro Beata Rehabilitant, Rewalidacja
40. Łuszczyńska Marta Wychowawca świetlicy, Rewalidacja
41. Szymańska Maryla Geografia, Świetlica
42. Jankowska Agnieszka J. polski
43. Wadowska Joanna Wychowanie fizyczne
44. Łoś Barbara Nauczyciel wspomagający
45. Raczyńska-Cyfra Agnieszka Język angielski, Język niemiecki
46. Buszko-Kowalska Ewelina J. angielski
47. Bondzerewicz Monika Historia
48. Nauczyciel wspomagający
49. Rybak Elżbieta Muzyka
50. Tarnowska Anna Wychowawca świetlicy
51. Stadnik Marzena Historia


  Ustaw stronę jako startową!  Dodaj stronę do ulubionych!  Wyślij do nas list! Do góry