27 maja czwartoklasiści świetnie poradzili sobie z praktycznym egzaminem na kartę rowerową. Zdali wszyscy! Teraz mogą bezpiecznie i zgodnie z prawem poruszać się po publicznych drogach. Szerokości…! Zachęcamy do udziału w akcji ROWEROWA STOLICA POLSKI