Światowy Dzień Pszczół w naszej szkole!
20 maja świętowaliśmy jedno z najważniejszych ekologicznych świąt w kalendarzu! Dlaczego jest tak ważne? Ponieważ jego celem jest zwrócenie uwagi na niezwykłą rolę, jaką zapylacze odgrywają w przyrodzie i naszej gospodarce. W programie obchodów znalazło się mnóstwo atrakcji! Nasi uczniowie mogli m.in.: – skosztować pysznych miodów podczas degustacji, – obejrzeć z bliska prawdziwe akcesoria pszczelarskie na wystawie,
– zrobić zakupy na szkolnym kiermaszu, – sprawdzić swoją wiedzę w quizach z nagrodami. Nie zabrakło też gier, zabaw przy „pszczółkowej” muzyce oraz masy ciekawostek i słodkich niespodzianek! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i pamiętajcie – dbajmy o pszczoły nie tylko od święta!







