To się dzieje naprawdę!
Rusztowania stanęły, zabezpieczenia są już na swoim miejscu, a wokół
szkoły rozlega się cudowny szum wielkich zmian. Ruszył ten tak bardzo,
bardzo długo wyczekiwany remont, na który wszyscy czekaliśmy z mocniej
bijącym sercem!
Pracownicy uwijają się z ogromnym zaangażowaniem, a my z zapartym
tchem i dumą obserwujemy każdy ich krok. Nasza szkoła – miejsce tylu
pięknych wspomnień i codziennych spotkań – dostaje właśnie drugie
życie.
Co nas czeka?
Wymiana okien – w klasach zrobi się cicho i przytulnie, a promienie
słońca będą nas witać w jeszcze piękniejszej oprawie.
Docieplenie budynku – zapomnijmy o chłodnych salach, od teraz w
„Czwórce” będzie przytulnie i komfortowo.
Nowa, zachwycająca elewacja – szkoła zyska blask, na jaki w pełni
zasługuje. Będzie po prostu przepięknie!
Cała nasza szkolna społeczność – od najmłodszych uczniów, przez
nauczycieli, aż po rodziców i pracowników – żyje tą niesamowitą
energią. Choć wokół pełno rusztowań, w naszych sercach jest już tylko
radość z tego, co nadchodzi.
Czekamy na efekt końcowy z ogromną niecierpliwością!







