Świetlica szkolna – miejsce zabawy, nauki i bezpiecznej opieki!

Świetlica szkolna to miejsce, które stworzone zostało z myślą o naszych uczniach, oferując im bezpieczne i inspirujące środowisko poza lekcjami. Naszym celem jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez różnorodne zajęcia, rozwijanie pasji oraz kształtowanie wartości społecznych.

Nasza oferta:

1. Opieka i bezpieczeństwo:
Nasi wykwalifikowani opiekunowie dbają o bezpieczeństwo uczniów oraz zapewniają im opiekę w miłej atmosferze.

2. Zajęcia edukacyjne:
Organizujemy zajęcia edukacyjne, które wspierają rozwój intelektualny uczniów, pomagają w nauce oraz rozwijają ich zainteresowania.

3. Zajęcia rekreacyjne:
Dla aktywnych uczestników świetlicy przygotowaliśmy różnorodne, zajęcia ruchowe (rozwijające i poprawiające ogólna sprawność fizyczną) zajęcia rekreacyjne takie jak gry planszowe, zabawy sportowe czy konkursy, zajęcia taneczne rozwijające koordynację i wyobraźnię.

4. Pomoc w nauce:
Nasi opiekunowie służą pomocą w wykonywaniu zadań domowych oraz udzielają wsparcia w nauce.

5. Kreatywne warsztaty:
Dzieci mają szansę rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dla rozwijania talentów artystycznych i manualnych prowadzimy różnorodne kreatywne warsztaty, takie jak rękodzieło, plastyka czy teatr.

6. Integracja i przyjaźń:
W świetlicy stawiamy na budowanie relacji między uczniami. Działamy aktywnie, aby nasze spotkania były okazją do zawierania nowych przyjaźni i integracji uczestników. Razem tworzymy miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i cieszyć się czasem spędzonym po szkole!

Godziny otwarcia:
Świetlica szkolna jest czynna
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.30.