Jasełka dla społeczności lokalnej.

21 stycznia 2024 roku, w kościele pod wezwaniem Świętego Ducha w Chełmie, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali jasełka dla społeczności lokalnej. Celem przedsięwzięcia było rozwijanie uzdolnień aktorskich dzieci, ćwiczenie wyraźnej mowy, wyrabianie pamięci, odwagi, śmiałości oraz kształtowanie pozytywnych przeżyć, tworzenie miłego, ciepłego, świątecznego nastroju.

Dzieci z klas: 2b, 3a, 3b oraz 4b zaprosili na to wyjątkowe spotkanie także swoich Dziadków i przygotowali dla nich wiele niespodzianek. Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta odgrywające role Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy, królów, gwiazdy, turonia, kozy oraz śpiewające w scholi.

Dla kochanych Babć i Dziadków były życzenia, wiersze i piękne piosenki. Każde dziecko przygotowało też laurkę i wręczyło ją Dziadkom dołączając uściski i całuski. 

Możesz również polubić…

Skip to content