Szkolny konkurs plastyczny Jan Paweł II – Cywilizacja Życia

W październiku, z okazji Dnia Papieskiego, odbył się szkolny konkurs plastyczny pod hasłem Jan Paweł II – Cywilizacja Życia. Celem konkursu było pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o życiu i posłudze papieża Jana Pawła II; odwołanie się do wartości które głosił nasz rodak; rozwijanie wyobraźni oraz twórczych umiejętności uczniów naszej szkoły. Konkurs został rozstrzygnięty 3 listopada. Uczniom biorącym udział w konkursie nagrody i wyróżnienia wręczyła pani wicedyrektor Monika Wakoń. 

Laureaci konkursu w kategorii klas 1-3 to: Julia Brudek kl. 1a , Zofia Mazurek kl. 1b, Emilia Szymańska kl. 2b, Helena Błaszczuk kl. 3a, Lidia Błaszkowska kl. 3a, Zofia Łydzińska kl. 3b.

Laureaci konkursu w kategorii klas 4-8 to: Mateusz Cymborski z kl. 4a, Emanuel Błaszko kl. 8a.

Konkurs przygotowała p. Jolanta Marciniak oraz p. Beata Stachowska. 

Możesz również polubić…

Skip to content